از تیشرت، این لباس راحت بیشتر بدانیم

از تیشرت، این لباس راحت بیشتر بدانیم

تی شرت مردانه از لباسی که به شکل “T” است و بدن و دست ها را می پوشاند ریشه دارد و قدمت آن به اوایل دهه ۱۹۰۰ باز می گردد. تی شرت در طول تاریخ توسط نظامیان، کشاورزان اولیه و بازیگران پوشیده می شد. اما امروزه در کمد لباس یک میلیاردر نیز پیدا می شود. تی شرت ها قطعات لباس های بسیار کاربردی در پوشاک هستند، زیرا بادوام و متنوع هستند و می توان به عنوان یک لباس و یا لباس زیر استفاده شوند.

علاوه بر این تی شرت ها با انبوهی از رنگ ها، الگوها، و سبک ها به وجود می آیند. زمانی که به دنبال تی شرت هستید، پارچه ها و بافت های مختلف را در نظر بگیرید. برخی از آن ها برای پوشیدن در هوای گرم مناسب هستند در حالی که برخی دیگر برای پوشیدن در باشگاه های ورزشی ایده آل می باشند. وقتی نوبت به تی شرت و استایل می رسد، نظرات اغلب به دو دسته تقسیم می شوند. بعضی از مردان هستند که به تی شرت به عنوان لباسی که برای هر موقعیتی مناسب است، نگاه می کنند و می توانند آن را در هر موقعیتی بپوشند.

البته همین ابتدا باید خاطرنشان کنیم که گوشی‌های گلکسی اس ۱۰ به احتمال زیاد از این مشخصه بهره می‌برند. در عوض، طبق اظهارات منابع آگاه، سامسونگ می‌خواهد این مشخصه را از یکی از پرچم‌داران سال آینده خود حذف کند. به همین خاطر احتمالا گلکسی نوت ۱۰ یا گلکسی اس ۱۱ فاقد این مشخصه خواهد بود.

نکته‌ی جالب توجه در رابطه با این تصمیم، انگیزه‌ی نامعلوم سامسونگ‌ برای حذف این مشخصه است.

نکته‌ی جالب توجه در رابطه با این تصمیم، انگیزه‌ی نامعلوم سامسونگ‌ برای حذف این مشخصه است. با این حال، با توجه به اینکه سامسونگ‌ قصد دارد هدفون‌های بی‌سیم از جمله سامسونگ‌ بادز را روانه‌ی بازار کند، احتمالا با این کار می‌خواهد فروش آن‌ها را افزایش دهد. علاوه بر این، این کار به سامسونگ اجازه می‌دهد که ظرفیت باتری پرچم‌دار خود را افزایش دهد. مانند کاری وان‌پلاس ۶T انجام داده است.

در نهایت، حذف جک هدفون دیگر خبر تعجب‌آوری محسوب نمی شود. با این حال، همین که سامسونگ برای چند سال این مشخصه را نگه داشته و برخلاف دیگر شرکت‌ها به‌سرعت به تقلید اپل روی نیاورده، شایسته‌ی تمجید و ستایش است.