چطوری تو زمستون رنگ روشن بپوشیم

چطوری تو زمستون رنگ روشن بپوشیم

هر چند ست‌هایی با رنگ های روشن معمولا مناسب فصل‌های گرم سال است اما به رنگ‌های روشن و پاستلی علاقه دارید این استایل می تونه براتون مناسب باشه. اما نکته‌ای که وجود داره اینه که بهتره تمام تکه‌های لباسمون رو از رنگ روشن انتخاب نکنیم. اینکه بتونیم رنگ متفاوت و یا بافت خاصی وارد تیپمون کنیم برآیند مناسب‌تری بهمون میده.

کارخانه‌ محتوا یا همان بخش تولید محتوای دیجی‌کالا از ابتدای فعالیت شرکت به تولید محتوا برای کالاهای موجود در وب‌سایت کرده و اخیرا خدمات خود را به فروشنده‌های محترم ارائه می‌دهد. یکی دیگر از خدمات کارخانه‌ محتوا ورود به عرصه‌ کتاب الکترونیک است که در آن کتب مختلف در پلتفرم فیدبو قرار داده می‌شوند. این کتاب‌ها که در واقع خلاصه‌ای از کتاب‌های پرفروش و محبوب جهان هستند (میکروبوک) زمان بسیار کمی برای مطالعه (حدود ۱۵ دقیقه) نیاز داشته و کسانی که به دلیل مشغله‌ زیاد زمان آزاد زیادی ندارند می‌توانند در زمان‌های مرده مانند زمان سفر با مترو، تاکسی یا اتوبوس به مطالعه‌ این کتاب‌ها پرداخته و در مدت زمانی کم مهمترین مطالب کتاب را فرا گیرند. این کتاب‌ها حجم بسیار کمی دارند (حدود ۳۰۰۰ کلمه) درک بسیاری آسانی داشته و مهمترین نکات کتاب را در بردارند. میکروبوک‌ها یکی از ترندهای محبوب این روزها هستند و استفاده از آنها رو به افزایش است. این کتاب‌ها نسبت به نسخه‌ اصلی قیمت کمتری داشته و در مدت زمان حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه خوانده می‌شوند. تصور کنید که بتوانید در یک سفر با تاکسی یک کتاب را تمام کرده و مطالب فرا گرفته را به سرعت در زندگی خود استفاده کنید.

همین حالا اپلیکیشن فیدیبو را نصب کنید و عبارت کارخانه‌ محتوا را جستجو کنید تا بتوانید میکروبوک‌های ترجمه شده را با قیمتی نازل مطالعه کنید. اپلیکیشن فیدیبو در پلتفرم‌ها‌ی iOS  و اندروید، کتابخوان فیدیوبک و نسخه‌ وب قابل دسترسی است.  برای مشاهده‌ انتشارات کارخانه‌ محتوا در پلتفرم فیدیبو بر روی این لینک کلیک کنید.

یکی از کتاب‌هایی که این روزها خیلی سر و صدا کرده کتاب ۲۱ درس برای قرن بیست و یکم است. این کتاب مهم‌ترین چالش‌های بشری را مورد بررسی قرار می‌دهد.

کتاب ۲۱ درس برای قرن بیست و یکمبشر هرچه بیشتر در قلمروهای ناشناخته در دنیای تکنولوژی و ارتباطات اجتماعی فر روفته و این کتاب راهنمایی است برای بشر. برای اینکه انسان بتواند در این قرن سرتاسر تغییر زندگی خود را تحت کنترل داشته باشد. یووال نوح هراری، نویسنده‌ی کتاب محبوب و پرفروش انسان خردمند بار دیگر در شاهکاری جدید با مثال‌هایی ملموس به کمک انسان در عصر جدید آمده است.

در این کتابچه خواهید خواند:

  •   چگونه اختلالات تکنولوژیکی سبب خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا شد؛
  •   چرا باید بیشتر از خودروها بترسیم تا از تروریست‌ها؛ و
  •  چرا باید کودکان را کمتر تحت آموزش قرار دهیم.

کتاب ۲۱ درس برای قرن بیست و یکم را از لینک زیر دانلود کنید.